فیلم آموزش معنی گریه نوزاد - کلمه Neh

– یه خانم پرستار استرالیایی به نام  پریسیلا دانستن  Priscilla Dunstan  که خودش یه مادر مهربان واسه فرزندانش هست با تحقیق و کسب تجربه درباره علل گ..

فیلم آموزش معنی گریه نوزاد - کلمه neh
فیلم آموزش معنی گریه نوزاد - کلمه Neh - Danesh

یه خانم پرستار استرالیایی به نام  پریسیلا دانستن  Priscilla Dunstan  که خودش یه مادر مهربان واسه فرزندانش هست با تحقیق و کسب تجربه درباره علل گریه نوزادان موفق میشه که الگوهای صوتی مرتبط با گریه نوزادان رو کشف کنه .

او اسم این دانش مفید رو زبان کودکانه دانستن میذاره و با آموزش اون به مادران دیگه به اونها کمک میکنه تا بتونند نیازهای کودکانشون رو به درستی تشخیص بدن و به اونها رسیدگی کنند .

شما میتونید با دیدن این آموزشها از روی صدای گریه نوزادتون تشخیص بدید که اون الان چه مشکلی داره و چطوری میتونید نیاز نوزادتون رو رفع کنید .

در این ویدیو صدای Neh  آموزش داده میشه .  زمانی که کودک شما صدای گریه اش شبیه کلمه Neh  هست به این معنیه که اون گرسنه هست و نیاز به غذا داره . برای اینکه بتونید این صدا رو به خوبی تشخیص بدید حتما ویدیو رو تا پایان نگاه کنید . در ویدیو نمونه هایی از کودکانی که این صدا رو تولید میکنند نمایش داده میشه و گوش کردن به اونها میتونه به شما در تشخیص صحیح این صدا کمک کنه .

برای آموزش صداهای دیگه میتونید ویدیوهای مرتبط به اونها رو در لیست سمت چپ مشاهده کنید . امیدوارم که این اموزشها براتون مفید باشه

با دیگران به اشتراک بگذارید:

امتیازدهی: